آهای من گوسفند نیستم!

بیشتر از 10 بار آهنگ "سر اومد زمستون" رو گوش کردم و به خودم گفتم پریناز به زودی این کابوس تموم می شه، فقط کافیه ما فردا اراده کنیم بریم پای صندوقها. کافیه فردا برویم پای صندوق تا اعلام کنیم "ما گوسفند نیستیم!" که 4 سال هر بلایی بخواین سرمون بیاریم و احمق حسابمون کنید. 

کافیه بریم پای صندوق و یه "نه" بزرگ به شرایط موجود بگیم.

کافیه بریم تا نشون بدیم اون قدرها هم که اون ها تصور کردند ما ابله نیستیم که توی دوربین توی چشمای تک تک ما زل بزنند و بهمون دروغ بگند و ما صدامون در نیاد و هم چنان بشینیم توی خونمون!

 برای یک بار هم که شده این شعارهای بی معنای "با رای دادن این نظام رو تایید می کنیم" رو بندازید دور! داره به شعور شما توهین می شه و شما هم چنان نشستید و با سکوتتون اونها رو تایید می کنید!

مصطفی رحماندوست رو یادتون میاد ؟ همون که کلی شعر ازش توی کتابهای دبستانمون بود، چند روز پیش اومده بود اصفهان و یه حرفی زد که همین طور تو ذهنم تداعی می شه:

"گفت من نیومدم که از کاندیدای خاصی حمایت کنم، اومدم از حق خودم دفاع کنم و بگم مردم من خر نیستم!"

فردا تک تک ما باید از حقمون دفاع کنیم و با تمام وجود نه بگیم به کسایی که توی این 4 سال کشورمونو رو سرمون خراب کردند و با خودشون گفتند: "اینها که نمی فهند!"

/ 23 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موج سبز

5 شنبه 18 تیر ساعت 5 بعد از ظهر از پنجره هاتان بادکنک سبز رها کنید.....(حماسه ی سبز جاوید)

آسمان آبی

5 شنبه عصر 25 تیرماه گلها را به پایگاههای بسیج می دهیم تا نشان دهیم ما با کسی جنگ نداریم. ساعت هشت شب در پارکها با یک شاخه گل و یک شمع سیاه برای از دست رفتگان مراسم یادبود می گیریم.

مسرور

گرچه من مدتيه خيلي به اينترنت دسترسي ندارم ولي يه ماهي هست كم پيدايي، نمي دونم شايد در اين سكوت راحت تري  

nobody

دیگه نمی نویسی؟

متین موسایی

نصرومنالله وفتح قریب وای براین دولت مردم فریب(یاد موسوی بخیر) میای باهم تبادل لینک کنیم(شایدهمونجور که سال هاپیش خواجه نصیر توسی تونست مغولاروشکست بده مابتونیم ازراه علم اینکارو بکنیم)

مسرور

جايي خواندم "هرگاه مدتي طولاني از كسي بي خبر بودي بدان در سلامت و شادي است" از ته ته دل اميدوارم همينگونه باشد؛ شاد، موفق و خرم باشي مثل هميشه. نمي دانم چرا اينجا كامنت نوشتم، به احتمال زياد اين كامنت ها خوانده نمي شوند، نه...؟ ...

مسافر

سلام - چرا آپ نميكني نكنه گرفتنت ؟

mgp

سلام .. . چقدر بده آدم اینقدر نگران کسی باشه! کسی از پریناز خبر داره؟؟

یه دوست

سلام چطوری پریناز ف اگه لطف کنی حتما یه خبری از خودت بهم بده نگرانتم . م_ن

مسافر

اي بابا نگران شدم كجايي دختر