نبودم!

شایدم بودم ولی  سخت در حال تقلا برای باز کردن یه جا برای خودم توی دنیا!

امشب دل تنگ شدم.

این روزا تازه معنی دلتنگی رو می فهمم تنهایی رو هم همین طور!

باورم نمی شه به همه ی آرزوهای یک سال پیشم رسیدم ولی اصلا خوشحال نیستم! 

                ***********************************

"اصل قضیه در آغاز آن است در دوست داشته شدن برای اولین بار. به ویژه نباید به آن فکر کرد، نباید در جستجویش بود، نباید آن را طلب کرد.دیوانه بودن و به دیوانه بودن اکتفا کردن، خندیدن با چشم های گریان و گریستن با لب های خندان، مردها را به سوی آدم جلب می کند، حاشیه ی جنون آن ها را به طرف خود می کشاند و فریفته ی آن کس می شوند که حتی دغدغه ی مورد خوشایند بودن به خود راه نمی دهد."

پی نوشت:‌ داشتم یه قسمت از زندگی این چند سالمو با خودم مرور می کردم.دیدم جدای از آدم هایی که اومدن و رفتن ، از من هیچ دیوونگی باقی نمونده. غصه م گرفت!

/ 20 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پویا

به قول Donnie Brasco : Forget about it (می بینم که هنوزم بله:دی)

مدوخ

باش! صبر داشته باش! دیوانه هم باش! دیوانه چو دیوانه بیند خوشش آید!

هم کلاسی دانشگاه اصفهان

سعی کن زندگی دستت باشه نه تو دست زندگی

MGP

خیلی دلم تنگ شده بود واسه نوشته هات .. مدت ها بود میومدم و پستی نمیدیدم .. خیلی دلم میگرفت ... اما الان بهترم .. بهترم که دارم میخونم از وبلاگی به اسم " دغدغه های دختری که هیچ کس نمیتونه اونو خوب بشناسه و درکش کنه" این اسمو من رو بلاگت گذاشتم .. خیلی وقته ! خیلی هوا پسه! دنیا هم پست تر از همیشست ... نه چون تنها هستم نه !!! ....... چون ..... DD

مدوخ

کدوم دیوونه را دیدی که دلتنگی کنه؟ ببین کدومش بهتره همون باش. اگرم بودی و نیستی، دوباره باش. ولی قبلش خودت باش. یادت نره قبل اینکه چیزی باشی خودتی، آدمی، انسانی. احساس نبودی و نیستی، فکر نبودی و نیستی، آرزو نبودی و نیستی. تو حتی هدف نیستی. بیا خودت باش اونوقت اصلا به کسی نیار نداری که تو رو ببینه و بشنوه میشی مثل خورشید، برای خودشه و همه می خوانش. فکر کنم احتمالا خورشید کسی رو نمی خواد. حالا بدم نیست این خورشید، خانم باشه و یه ماه یی بخوادش، زیاد بد نمی شه! ولی ضروری ام نیست. نگران نباش. ولی خورشید با ماه نه هر سنگریزه ای تو این فضای بیکران. نه یه شهابی که نوری داره و دیگه نداره. نشدن که خودتی، چیزی از دست ندادی.

فرهاد

[گل][گل]

علیرضا صلواتی

سلام. چند وقتیه خبری ازتون نیست اما خدا رو شکر هنوز به وبلگتون یه سری میزنینف هرچند با خیلی فاصله. گویا ایمیلتونم عوض شده. یه ایمیل فرستادم که برگشت شد. به هرحال هرجا که هستین امید که شاد باشین و سربلند...

هرکول

سلام...زیبا بود .............. یا حق

آلام

salam,adrese inja ro tu adress bookam peida kardam ,save shode bud,sar zadam inja,bazi az posta ro khundam,ghashang budan,ye jurie inja,engar vase ye ashnaye ghadimie,ehsase gharibi nemikonam,nemidunam chejurie vali ye jere khoshayandie,dar kol dame khodatun garm.