سالروز تو!

نمی‌دونم باید از کجا شروع کنم. امروز روز تولدته و خیلی دوست دارم برایت بنویسم و با اینکه مدتهاست دارم به این که چی بنویسم فکر می‌کنم، بازم نمی‌دونم که باید چه‌طوری شروع کنم. ولی بگذار اول برات روشن کنم که اینایی که قراره بنویسم برای این نیست که الکی روز تولدت خوشحالت کنم و یا به بقیه نشون بدهم که خیلی خوشبختم، خودت می‌دونی که چه‌قدر این وبلاگ برایم حرمت داره و فقط قراره از عمق وجودم توش بنویسم.

نمی‌دونم دقیقا باید از کی تشکر کنم که تو 24 سال پیش توی این روز به دنیا اومدی، مامان و بابایت، خدا و یا خودت. در هر حال تو به دنیا اومدی، بزرگ شده و امروز کنار همیم و من از هیچ چیز به این اندازه مطمئن نیستن که حضور تو کنارم، بزرگترین لطف و نعمت زندگیمه.

 وقتی برمی‌گردم به این مدت رابطه‌مون نگاه می‌کنم، حتی قبل از این‌که رابطه‌مون شروع بشه اون روزایی که از دور می‌دیدمت و می‌دونستم دوستم داری، تنها چیزی که می‌بینم احساس خوب و شادیه. برا همین هم دلم می‌خواد به خاطر همه‌ی این‌ها توی این روز از یکی تشکر کنم و کی بهتر از خودت که توی این مدت همه چیزمو تحمل کردی و هیچی تو مهربونی برایم کم نگذاشتی.

شاید خودت هم باورت نشه که ورود تو به زندگی من، چه‌قدر احساس من به دنیا و آدم‌هایش و مهمتر از همه خودم رو عوض کرد. من آدمی بودم که خیلی وقتها تو پیله‌ی تنهایی غمناک خودم فرو می‌رفتم، نه این که تنها باشم همیشه کلی آدم‌های خوب کنارم بودن ولی من اون پیله رو خیلی دوست داشتم، تو اومدی و با حضورت روز به روز اون پیله محو و نابود شد، طوری که یکدفعه متوجه شدم دیگه خبری از اون پیله نیست.

نمی‌دونم چرا حالا که دارم اینو رو می‌نویسم، این‌قدر بغض دارم در حالی که باید خوشحال باشم آخه امروز سالروز همه‌ی دنیای منه.

/ 9 نظر / 72 بازدید
هدی

عزیزم... چقدر قشنگ نوشتی پریناز... خوشحالم از اینکه شما رو کنار هم میبینم... و چه حیف شد که من نتونستم بیام اصفهان... امیدوارم سالهای سال کنار هم خوشبخت باشین... بی دندونی همو ببینین ایشالا!

h

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir

به پای هم پیر شید، آرزو می کنم همیشه زندگیتون گرم و روشن باشه، مهمترین عامل زندگی همیشه در زندگیتون جریان شدید داشته باشه (پول) ، همیشه سلامت و غبراق (قبراق، قبراغ، غبراغ؟) باشید و قدر سلامتی و شادیتون رو بدونین، کاش پیشتون بودم منم کادویی می دادم به رسم یادگار، دوس داشتم خب، تبریک می گفتم، مخصوصا که دلم برات خیلی تنگ شده، افتخارشو نداشتم به هرحال شنیدن این حرفا از زبون تو بعد از این چند سال خیلی خوشایند بود یه حس relief به آدم می داد شاید خودت هم relief شدی که بغضت گرفت، عادل نازنازی هم از طرف من ماچ کن! اینجا لازمه به عادل جووون هم بگیم دمت گرم رفیق، خیلی مردی به خدا، خیلی دوستت داریم، تولدت مبارک و خجسته باشه، مراقب خودتو این دختر با دغدغه باش، میدونم که هستی خواستم بدونی که جفتتون برام خیلی عزیزین ماچ (از طرف من، توسط پریناز! (اینطوری بیشتر به دلت میشینه، والا! یه گردن کلفت عذب چرا ماچت کنه؟!) )

fereshteh bahmannejad

parinaz jan, kheili ghashang o sarshar az ehsase ziba bud. az samime ghalbam tu in shab ke shabe ghadr ham hast arezu mikonam kenare adel salhaie ghashangi dashte bashi o khoshbakht beshi.

شاسوسا

چه خوب[لبخند] خوشبختی هدیه کمی نیست، نیازی نیست بگم قدرش رو بدون، خودت می دونی. شاد باشی. [گل]

شب

سلام ای خوب الهی تا عمر دارید این احساس زیبا همراهتون باشه و دنیا و نیازهاش جای این احساس رو نگیره.

یه دوست (که دیگه خیلی قدیمی شده)

salam . nemikham chize ziadi begam , faghat kheyli khosh hal am ke khoshi , va mamnoon ke negaresh e adam a ro be zendegi ye motaheli avaz mikoni , movafagh o sarboland o sabz bashi .... ye doost....

khol

پس چرا دیگه نمی نویسی وبلاگی قدیمی؟ بنویس! بنویس!

MGP

بعد از سالها هنوز دار به حال کسی که عکسش اینجاست قبطه میخورم .. خوش باشی. چقدر بده که آدم اینقدر حافظش کار میکنه در مقابل کسایی که فراموش کار هستند قرار میگیره .. خیلی بده.